Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 14:35:16

Жінку засудили за збут дисків із записами фільмів порнографічного характеру

03.04.2019   07:59Агенцiя

За результатами підтримання прокурором обвинувачення у суді, 43-річну жінку визнано винуватою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 301 КК України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

Встановлено, що у жовтні 2018 року у м. Києві жінка придбала 20 DVD-дисків із записами фільмів порнографічного характеру, які в подальшому збувала на території міста Ніжин.

Загалом слідством підтверджено 11 фактів збуту.

У судовому засіданні обвинувачена підтвердила обставини вчинення кримінальних правопорушень та розкаялася у скоєному.

При призначенні покарання суд врахував позицію прокурора, а також той факт, що жінка раніше не судима.

Відповідно до вироку суду їй призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі, однак звільнено від його відбування встановивши іспитовий строк 2 роки.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини