Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 17:32:13

Закрито рух ділянкою траси Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка

03.04.2019   07:38Агенцiя

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області нагадує водіям, що з 06:00 3 квітня до 20:00 4 квітня у зв'язку з проведенням колійних робіт на залізничній станції "Городня" буде закрито рух на 46+847 км дороги Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка.

Об’їзд місця виконання робіт з ремонту залізничного переїзду буде здійснюватися за наступним маршрутом.

Зі сторони Чернігова:
▶️рух від Чернігова до смт Березна Менського району автомобільною дорогою Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч
▶️з смт Березна поворот наліво на трасу Р-83 (під’їзд до смт Березна) і далі до Сновська
▶️далі від Сновська повернути наліво і рухатись трасою ▶️Р-83 в сторону Городні
▶️після Городні повернути направо і трасою Н-28 рухатись в сторону Сеньківки.
Аналогічний маршрут об’їзду в зворотному напрямку зі сторони Сеньківки.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини