"Гаряча лінія" та юридичні консультації для журналістів у передвиборний період
Інститут розвитку регіональної преси відкриває Гарячу лінію та надає юридичні консультації для журналістів під час передвиборної кампанії та виборів.

Журналісти можуть зателефонувати будь-кому з медіа-юристів та отримати консультацію про:
права журналістів та ЗМІ у період передвиборної кампанії;
правове регулювання розміщення агітаційних матеріалів кандидатів;
права журналістів щодо перебування на виборчих дільницях у день виборів та під час підрахунку голосів;
порядок дій журналістів у випадках порушення прав журналістів на виборчих дільницях;
дієві аргументи для членів ДВК, щоб залишитися на дільниці;
проведення фото-, відеозйомок на виборчих дільницях;
Інші питання, пов’язані із роботою журналістів та редакцій під час виборів.
Юристи також проводять допублікаційну (доефірну) експертизу власних журналістських матеріалів.
Консультації надають з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00. У день виборів юристи працюватимуть цілодобово.
Оксана Максименюк 096 223 50 78
Віра Крат, 050 310 23 47
Людмила Панкратова 093 102 10 81
Тетяна Левчук 067 393 12 03
Тетяна Голубоока 067 364 24 80
Ігор Федоренко 099 986 69 66
Олександр Волошин olexandrvoloshyn199@gmail.com
Журналісти з усієї України можуть телефонувати до будь-кого з медіа-юристів.
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.