Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 23:33:01

Викрито підпільний цех, в якому виготовляли небезпечну для життя продукцію

29.03.2019   15:25Агенцiя

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з Північним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили діяльність незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.



Цього разу підпільний цех, в якому виробляли фальсифікат, працював у гаражному приміщенні обласного центру.

Виробництво здійснювалось шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво.

Загрозливим фактором для здоров’я споживачів було і те, що реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювалась як в традиційних скляних пляшках, так і в пластикових пакетах, так званих «bag-in-box», а також у пластикових пляшках різного об’єму. При чому, на 2 літрових «bag-in-box» були нанесені логотипи елітних алкогольних напоїв.

За місяць фальсифікатори виготовляли більше 30 тисяч літрів алкоголю.
Крім «виробництва», злочинці налагодили канал постачання та реалізації незаконно ввезеної тютюнової та алкогольної продукції без марок акцизного податку та з маркуванням «duty free».

Недоброякісну продукцію ділки збували оптовим покупцям, використовуючи мережу Інтернет, через відкриту сторінку в соціальній мережі «ВКонтакте» та з використанням мобільних додатків «WhatsApp» та «Viber».

За результатами проведених 10 обшуків в місцях виготовлення і зберігання фальсифікату, а також в автомобілі, на якому здійснювалось його транспортування, із незаконного обігу вилучено 1 300 літрів спирту, 840 літрів алкогольних напоїв та 220 пачок тютюнових виробів.

Крім цього, також були вилучені обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв, барвники та ароматизатори, порожня тара «bag-in-box», пластикові ємності із залишками спирту, фурнітура та транспортний засіб.

На даний час триває досудове розслідування по кримінальному провадженню, зареєстрованому за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.


ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24

Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.

Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29

З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини