Надзвичайна подія на полігоні у Гончарівському
Сьогодні в смт. Гончарівське на загальновійськовому полігоні оперативного командування «Північ» двоє військовослужбовців під час огляду території знайшли невідомий вибуховий предмет.
Порушивши правила безпеки та поводження з невідомими вибуховими предметами, один із військових взяв до рук предмет та відкинув його.
У результаті стався вибух. Один військовий зазнав тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Був доставлений до медичного закладу. Йому надана медична допомога і його життю нічого не загрожує.
Другий військовослужбовець залишився неушкодженим.
За вказаним фактом призначене службове розслідування.
Оперативне командування "Північ"
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.