Міський голова Прилук провела особистий прийом громадян
Міський голова Ольга Попенко 26 березня провела особистий прийом громадян.
На прийомі були присутні: головний спеціаліст юридичного відділу міської ради Юрій Новіков, посадові особи міської ради, директор комунального підприємства “Міськсвітло” Євген Шаповал та начальник КП “Прилукижитлобуд” В’ячеслав Сивенко, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях громадян.
На прийом звернулося 9 жителів міста, зареєстровано 8 усних звернень та 2 письмових.
Прилучани порушували питання щодо нарахування плати за житлово-комунальні послуги, відключення від мереж централізованого опалення, благоустрою міста, зрізання аварійних дерев, облаштування вуличного освітлення, соціального захисту населення тощо.
На 6 звернень було надано роз’яснення міським головою під час особистого прийому, на решту звернень надано відповідні доручення щодо розгляду посадовими особами міської ради, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.
Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначений законодавством термін.
Начальник відділу звернень громадян міської ради Л.П. Пашук
Останні новини Чернігівщини
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.
“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50
7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:46
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.