Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 20:01:17

У Чернігові обговорили нормативно-правові аспекти діяльності ОТГ у сучасних умовах

27.03.2019   11:31Агенцiя

27 березня у м.Чернігів відбулася регіональна платформа з вироблення політики в сфері місцевого самоврядування в регіональному відділенні Асоціації міст України на тему: «Нормативно-правові аспекти діяльності об’єднаних територіальних громад у сучасних умовах. Проблемні питання реалізації повноважень органами місцевого самоврядування».

У заході взяли участь Народні депутати України Олександр Кодола та Анатолій Євлахов.

Захід відкрив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

«Децентралізація - це стратегічно розумна та більш менш правильна реформа, яку треба довести до кінця. Двовладдя, яке сьогодні ще діє по всій території України - є нонсенсом. Якщо Обласні державні адміністрації на розгляд питань по розподілу коштів у громади не кличуть самих представників з цих же самих громад – це дивно», - підкресли у своєму виступі він.

Він звернувся до Народних депутатів України і попросив обговорити на своїх рівнях цю ситуацію і вирішити ситуацію двовладдя на територіях громад.

У свою чергу Народні депутати України зазначили, що вони відкриті до взаємодії з органами місцевого самоврядування та окремо зупинилися на впливі Верховної ради України на удосконалення нормативно-правової бази діяльності ОТГ та їх повноважень.

В межах заходу присутні обговорили проблемні питання реалізації повноважень органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації, проблемні питання розподілу додаткової дотації переданих з державного бюджету видатків та утримання закладів освіти, охорони здоров’я територіальних громад Чернігівської області, впровадження енергозберігаючих технологій в системі теплозабезпечення комунальних установ територіальних громад.

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік 14:18

За це рішення проголосували 283 нардепи.

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США 13:47

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови Борзнянської районної ради та завідувача сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, підозрюваних в одержанні 1500 доларів США неправомірної вигоди.

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини