Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові
Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.
Традиційно на нараді було заслухано представника Ніжинського відділу поліції Інну Музиченко про стан оперативної обстановки та криміногенної ситуації, що склалася на території громади міста за останній тиждень, зареєстровано 266 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, що на 50 більше ніж за аналогічний період минулого року, 61 порушення по лінії дорожньо-транспортного нагляду з боку водіїв. Також виявлено факт продажу алкогольних напоїв неповнолітньому, на даний момент проводяться слідчі дії. Накладено штрафів та складено постанов 71 на суму 16 643 грн., з яких добровільно сплачено три, на суму 391 грн.
Начальник сектора з питань прийому громадян і звернень Ірина Назаріна доповіла, що за минулий тиждень громадяни зверталися з питань що стосувалися, надання матеріальної допомоги, ремонту доріг, опилення дерев, гілок, оформлення субсидій, забезпечення дровами, облаштування вуличного освітлення та інші.
Працівниками відділу адміністративно-дозвільних процедур виконавчого комітету проведено консультацій та отримано звернень 175, надано платних послуг на суму 7 950 грн., які надійшли до міського бюджету.
Начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський зазначив, що управління рекомендує загальноосвітнім закладам міста де розміщені виборчі дільниці не проводити навчання 1 квітня 2019 року, оскільки їх заклад бере участь у виборчому процесі . Приступити до навчання 2 квітня. А всі інші освітні заклади, які не залучені до виборчого процесу працюють у звичному режимі.
Головний лікар Ніжинської центральної міської лікарні ім. Миколи Галицького Олександр Костирко доповів що за минулий тиждень збільшилося кількість захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції, також є випадки захворюваності на кір, вітряну віспу, скарлатину.
Головний лікар КНП «НМЦПМСД» Оксана Калініченко зауважила, що проведено черговий етап по укладанню декларацій з пацієнтами, станом на 24 березня 2019 року укладено 47 771 декларацію, що становить 68,2 % від чисельності населення міста. Кількість укладених декларацій збільшилася за тиждень збільшилась на 0, 5 %. Проінформувала, що відповідно до розпорядчих документів Міністерства охорони здоров’я України з 1 квітня 2019 року виписка рецептів по програмі «Доступні ліки» буде здійснюватися, виключно, в електронній формі. За дорученням міського голови Анатолія Лінника буде надано більш детальну інформацію про отримання безкоштовних ліків у ЗМІ.
Начальник відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади Оксана Лях доповіла, що проект рішення виконавчого комітету «Про придбання квартири для Іванова Петра Олеговича, чемпіона світу за версією WBC серед юніорів» що дозволить придбати однокімнатну квартиру та надати її Іванову Петру Олеговичу, який підготовлений та розміщений на офіційному сайті Ніжинської міської ради з метою дотримання норм чинного законодавства.
Крім того було обговорено надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг в готівковій і безготівковій формі, новації в законодавстві щодо надання пільг в готівковій формі та надання субсидій з 1 травня; укладення енергосервісних договорів; декларування; стан виконавської дисципліни та доручень міського голови та звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.
На завершення Анатолій Валерійович надав доручення посадовцям для відпрацювання в межах повноважень та закликав до конструктиву.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.