Для людей з особливими потребами в Носівській ОТГ працюватиме соціальне таксі
Відтепер Носівська об’єднана територіальна громада має спецтранспорт для безпечного перевезення людей з інвалідністю.

Ще 14 нових спеціально обладнаних автомобілів отримали громади з інших областей.
Програму стимулювання ОТГ до створення служб перевезень людей з інвалідністю (соціальне таксі) Уряд запровадив у 2018 році.
Основний критерій вибору громад для участі у програмі – прийняте рішення органу місцевого самоврядування про створення служби перевезень. Кошти на придбання авто передбачені в державному бюджеті, на експлуатацію – з місцевої скарбниці.
– Наша громада потрапила у перелік тих ОТГ, які виконали всі умови та стали учасниками урядової програми «Соціальне таксі». Відтепер новенький спецтранспорт, обладнаний підйомником та всім необхідним для безпечного перевезення людей у візках, є у нашій громаді. Тож наші земляки, які не можуть самостійно пересуватися, матимуть змогу користуватися цим спецтранспортом безкоштовно. На це у міському бюджеті кошти передбачені, – зазначає голова Носівської ОТГ Володимир Ігнатченко, який днями особисто взяв участь у церемонії передачі спецавтомобіля.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.