Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 16:01:35

В Прилуках міліція затримала розкрадачів конденсату

11.08.2012   10:34

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю Прилуцького міського відділу міліції, спільно з працівниками служби безпеки нафтогазовидобувного управління “Чернігівнафтогаз” міста Прилуки, було викрито факт розкрадання нафтопродуктів з ємкості установки попередньої переробки газу, яка знаходилась за 15 км від Прилук.

Зловмисниками виявилися місцеві жителі: фахівець з організації майнової та особистої безпеки східної філії товариства зі своїм помічником, які за своїми функціональними обов’язками мали б здійснюючи охорону довіреної їм території.

На противагу цьому, ці двоє горе-охоронців були затримані працівниками міліції та служби безпеки нафтогазовидобувного управління “на гарячому” в процесі викрадення нафтопродуктів (газового конденсату). На момент затримання у них було виявлено близько 350 літрів суміші, загальною вартістю більше 3 тисяч гривень.

При обшуку, проведеному за місцем мешкання затриманих, було виявлено 200-літрові металеві ємкості та ще з десяток пластмасових каністр, як порожніх так і наповнених нафтопродуктами.

В ході проведення розслідування було, також, встановлено, що розкрадання нафтопродуктів цими особами здійснювалося з системною регулярністю з подальшою їх реалізацією з метою особистого збагачення. На сьогоднішній день встановлюються місця збуту затриманими викраденої продукції.

За вказаним фактом слідчим відділом Прилуцького міськвідділу УМВС України в Чернігівській області відносно зловмисників порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 191 КК України, “привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб”, що передбачає покарання у вигляді обмеженням волі на термін від трьох до п’яти років, або позбавленням волі на термін від трьох до восьми років з наступним позбавленням права обіймати певні посади чи найматися певними видами господарської діяльності.

На даний час, здійснюються заходи щодо документування попередніх фактів привласнення та збуту газового конденсату, встановлення суми збитків спричинених державі.

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.