Міліція та екологи рповели рейд по лісопаркових зонах
Люди люблять відпочивати на природі. Річка та ліс - найкращий варіант. Урочище "Святе" в цьому плані користується великою популярністю. Шашлики та багаття - невід"ємна частина такого дозвілля.
Однак саме подібний відпочинок може призвести до надзвичайної події. Однак, попри заборону, охочих провести подібним чином час вистачає.
Представники "Зеленбуду" разом з екологічною інспекцією та міліцією щодня здійснюють рейди по таких місцях. Якщо люди відпочивають, не порушуючи правил - їх просто попереджають. Розпалення багаття, в’їзд автівкою в лісопаркову зону - це вже привід для складання адмінпротоколів на порушників.
Обхідник зелених зон Євген Пагуба з такими гостями зустрічається щодня. Каже, стендів, на яких розміщена інформація про заборону в"їзду, дуже мало, і вони ледь помітні для водіїв. Після себе відпочивальники нерідко залишають купу сміття та не до кінця погашене багаття Нерідко під колеса водіїв, які шукають короткий шлях до озера, потрапляють молоденькі дубки.
Захисники довкілля попереджають - розпалювання багаття в лісопаркових зонах під час аномальної спеки - може стати причиною великої трагедії. Навіть один тліючий недопалок здатен знищити гектари лісу.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».