Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 18:02:22

Міліція та екологи рповели рейд по лісопаркових зонах

11.08.2012   10:31

Люди люблять відпочивати на природі. Річка та ліс - найкращий варіант. Урочище "Святе" в цьому плані користується великою популярністю. Шашлики та багаття - невід"ємна частина такого дозвілля.

Однак саме подібний відпочинок може призвести до надзвичайної події. Однак, попри заборону, охочих провести подібним чином час вистачає.

Представники "Зеленбуду" разом з екологічною інспекцією та міліцією щодня здійснюють рейди по таких місцях. Якщо люди відпочивають, не порушуючи правил - їх просто попереджають. Розпалення багаття, в’їзд автівкою в лісопаркову зону - це вже привід для складання адмінпротоколів на порушників.

Обхідник зелених зон Євген Пагуба з такими гостями зустрічається щодня. Каже, стендів, на яких розміщена інформація про заборону в"їзду, дуже мало, і вони ледь помітні для водіїв. Після себе відпочивальники нерідко залишають купу сміття та не до кінця погашене багаття Нерідко під колеса водіїв, які шукають короткий шлях до озера, потрапляють молоденькі дубки.

Захисники довкілля попереджають - розпалювання багаття в лісопаркових зонах під час аномальної спеки - може стати причиною великої трагедії. Навіть один тліючий недопалок здатен знищити гектари лісу.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=2152

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини