Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 16:27:30

Добрянська ОТГ на фініші свого формування

22.03.2019   11:15Агенцiя

Днями відбулися cесії рад, які вирішили об’єднатися у Добрянську об’єднану територіальну громаду.

На них були затверджені проекти рішень про добровільне об’єднання територій Новояриловицької, Горностаївської, Клубівської, Олешнянської сільських рад та Добрянської селищної ради, повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Наступним кроком буде подача документів на затвердження обласної державної адміністрації, за умови отримання позитивного висновку – чекати на призначення виборів та планувати подільшу діяльність.

За словами Людмили Чабак, радниці з децентралізації Чернігівського ЦРМС, в даній конфігурації об’єднання буде цілком спроможним і новостворена Добрянська ОТГ має всі шанси бути успішною. Тим більше, Добрянка – це колишній районний центр. «На території цієї потенційної громади працюють промислові підприємства, розташований прикордонний загін, лісгосп та інші. А це ПДФО, який наповнюватиме бюджет. Крім того, ця конфігурація повністю відповідає перспективному плану і  методиці формування громад, забезпечуються всі вимоги щодо доступності послуг (відстані в межах нормативів)», - прокоментувала експерт.

«У об’єднаній громаді проживатиме біля 5500 мешканців, площа території ОТГ дорівнює 441,6 кв.км. За орієнтовними підрахунками очікується, що громада отримуватиме біля 43 млн грн. доходів, а видатки будуть на рівні 32 млн грн.», - повідомили у Добрянській селищній раді.

У п'ятницю, 22 березня, рішення сесій Новояриловицької, Горностаївської, Клубівської, Олешнянської сільських рад та Добрянської селищної ради були передані до Чернігівської обласної державної адміністрації.

Чернігівський ЦРМС

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини