Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 01:22:10

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

21.03.2019   13:52Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 березня до 8:00 21 березня 2019 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):

В с. Безуглівка Ніжинського району о 15 год. 22 хв. 20 березня водій автомобіля "ВАЗ-211120" не вибрав безпечної швидкості руху, порушив правила обгону і здійснив зіткнення з автомобілем "Volkswagen Transporter", водій якого виконував поворот ліворуч. Внаслідок зіткнення автомобіль "Volkswagen Transporter" перекинувся, пасажир автомобіля "Volkswagen Transporter" та пасажир автомобіля "ВАЗ-211120" отримали травми і каретою екстреної медичної допомоги були доставлені до Ніжинської центральної міської лікарні.


Пожежі – 7:

пожежі в житловому секторі – 3:

- в с. Шапіхи Козелецького району в господарстві по вул. Соколенка, 51 о 06 год. 54 хв. 20 березня сталася пожежа житлового будинку (8х9 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено перекриття на площі 4 кв.м, пошкоджено стіни. Причина пожежі - коротке замикання електромережі;

- в м. Чернігові по вул. Нахімова, 3 о 18 год. 58 хв. 20 березня сталася пожежа житлового будинку (11х20 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено: в кв. №1 - покрівлю на площі 5 кв.м та стіни на площі 15 кв.м;  в кв. №2 - покрівлю на площі 2 кв.м кв. Причина пожежі встановлюється;

- в с. Буда-Вороб'ївська Новгород-Сіверського району в господарстві по вул. Лісовій, 58 о 19 год. 15 хв. 20 березня сталася пожежа житлового будинку (5х10 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 35 кв.м, пошкоджено перекриття на площі 20 кв.м. Внаслідок пожежі чоловік, 1965 року народження, отримав опіки І ступеню верхніх кінцівок та обличчя.Причина пожежі та збитки встановлюються;
загоряння сухої трави – 3:

- біля с. Кархівка Чернігівського району на відкритій території об 11 год. 21 хв. 20 березня - на площі 8 га;

- біля с. Шумани Ріпкинського району на відкритій території о 14 год. 25 хв. 20 березня - на площі 3 га;

- біля с. Українське Куликівського району на відкритій території о 16 год. 02 хв. 20 березня - на площі 3 га;
Причина загорянь - необережне поводження з вогнем невстановлених осіб. Збитку не завдано;
загоряння сміття – 1:

- в м. Сновськ по вул. Некрасова біля будинку №20 на відкритій території о 20 год. 52 хв. 20 березня сталася пожежа сміття на площі 8 кв.м. Причина загоряння - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не завдано.


Гідрологічна ситуація:

На великих річках області продовжуються підйоми рівнів води весняної повені. Вода в межах русел.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 20 березня до 20 години 21 березня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі від 2º морозу до 3º тепла, вдень 4-9º тепла.     
По м. Чернігову мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 0-2º тепла, вдень 6-8º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини