Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 22:55:58

Відмовлено у стягненні 9 мільйонів гривень з державного підприємства, що має стратегічне значення для продовольчої безпеки держави

21.03.2019   07:45Агенцiя

Органами прокуратури області вживаються заходи до захисту майнових інтересів держави, у т.ч. державних підприємств, які внаслідок стратегічного значення для продовольчої безпеки, не підлягають приватизації.

Установлено, що до ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів», частка державної власності в статутному фонді якого складає 100 % та яке перебуває в сфері управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, подано позов про стягнення майже 9 млн грн податкового боргу, що фактично відповідає розмірам активів підприємства та могло негативно позначитися на реалізації покладених на підприємство завдань.

З підстав, визначених ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», прокурором подано заяву вступ у розгляд вказаної справи, яку судом задоволено.

За активної участі прокурора, який виступив на стороні відповідача у справі, рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду 15.03.2019 у задоволенні позову відмовлено у зв’язку з необґрунтованістю позовних вимог.

Таким чином, упереджено безпідставне стягнення майже 9 млн грн з підприємства державної форми власності.
Подальша робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини