Чернігівський рибоохоронний патруль закликає громадян долучитися до всеукраїнської акції ''Чисті водойми - екологічно здорова країна''
23 березня 2019 року о 10:00 Чернігівський рибоохоронний патруль в рамках всеукраїнської акції, ініційованої Держрибагентством, вийде на прибирання прибережної смуги р. Десна.
Дана акція присвячена Всесвітньому дню водних ресурсів та проходить з метою привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.
Крім того, державними інспекторами, за якими закріплені рибоохоронні дільниці в Ріпкинському, Козелецькому, Бахмацькому, Прилуцькому, Сосницькому та Сновському районах, за участю громадських інспекторів та небайдужих громадян буде проведене прибирання берегів річок Дніпро, Остер, Сейм, Удай, Убідь та Снов та ін.
Запрошуємо всіх бажаючих, кому небайдужий стан нашого довкілля приєднатися до акції! Закликаємо громадськість, рибалок-любителів, підводних мисливців, водолазів, користувачів водних біоресурсів та представників територіальних громад вийти і прибрати береги водойм вашого району.
Нагадаємо, що відповідно до п. 3. 13 Правил любительського і спортивного рибальства громадяни, які займаються любительським рибальством, зобов’язані підтримувати належний санітарний стан водойм, не залишати на берегах водойм і на кризі сміття та інші відходи, не допускати засмічення та забруднення водойм іншим чином.
За порушення даного пункту Правил передбачена відповідальність за ч. 3 ст. 85 КУпАП у вигляді штрафу – від 34 до 170 грн.
Повідомити про найбільш засмічені ділянки біля водойм ви можете за номерами «гарячої лінії» Чернігівського рибоохоронного патруля: (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.