Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 15:23:41

Чернігівські митники припинили незаконне переміщення мобільних телефонів

19.03.2019   18:42Агенцiя

Мобільні телефони та аксесуари до них намагався перемістити через митний кордон України без декларування громадянин Республіки Молдова.

Порушення виявили співробітники Чернігівської митниці ДФС у автомобільному пункті пропуску Сеньківка – Нові Юрковичі, Веселівка під час здійснення спільного прикордонно-митного контролю.

Водій вантажівки під час проходження митного контролю заявив про відсутність у нього товарів для декларування. Проте, при здійсненні митного огляду кабіни вантажного автомобіля були виявлені сховані у поліетиленових пакетах  незадекларовані мобільні телефони «Samsung Galaху S9+ (Plus)» у кількості 7 штук та мобільні телефони «Samsung Galaху Note 9» у кількості 2 штук, а також чохли для мобільних телефонів. Загальна вартість вказаних товарів – предметів правопорушення становить понад 211 тисяч гривень.

У своєму поясненні громадянин вказав, що виявлені товари, на прохання знайомого, він переміщував з Російської Федерації до Республіки Молдови, а не заявив про наявність переміщуваних товарів бо не знав, що їх треба декларувати.

Співробітники митниці склали протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення на правопорушника штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товарів з конфіскацію зазначених товарів. Після виконання відповідних процесуальних дій, справу про порушення митних правил митники передадуть на розгляд суду.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

Латвійська делегація на Чернігівщині оглянула проєкти відновлення 14:40

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів робочу зустріч із латвійськими партнерами. У складі делегації – представники МЗС і посольства Латвії, бізнесу.

У Чернігові обговорили нові можливості розвитку соціальних послуг за підтримки ПРООН 14:22

11 серпня у Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника міського голови Сергія Фесенка з представниками Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні — аналітикинею з розвитку соціальних послуг Наталією Осипенко та аналітиком з розвитку соціальних послуг Олександром Ковальчуком.

Психосоціальна підтримка для кожного: на Чернігівщині запрацюють дві мультидисциплінарні мобільні бригади 13:51

У Чернігові та Городнянській громаді планують сформувати дві мультидисциплінарні мобільні бригади, у складі яких будуть соціальні працівники, психологи, кейс-менеджери, асистенти.

Поліція Чернігівщини викрила посадовця комунального господарства, зловживання службовим становищем якого спричинило збитки державі на майже 700 тисяч гривень 13:29

Слідчі Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань завершили досудове розслідування та склали обвинувальний акт відносно заступника начальника відділу комунального господарства управління житлового-комунального господарства, зловживання службовим становищем якого під час будівництва централізованої каналізації на вулицях Чернігова призвело до завдання збитків державі на понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини