Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 17:35:04

Закінчено судовий розгляд справи за фактом замаху на вбивство чоловіка

18.03.2019   08:15Агенцiя

Рішення у вказаній резонансній справі було винесено Чернігівським районним судом.

7 років за ґратами – таке покарання отримав обвинувачений, який у червні 2018 року намагався вбити чоловіка.

Як встановлено правоохоронцями та у подальшому судом, 27.06.2018 близько 16 години між власником домогосподарства у с. Тупичів Городнянського району та його знайомим на ґрунті вживання алкоголю та раптово виниклих особистих неприязних відносин сталася сварка, під час якої гість наніс не менше двох ударів обухом сокири по голові потерпілого.

У суді чоловік свою вину визнав частково та розповів як наносив удари. Чому він це зробив, пояснити не зміг, вказавши при цьому на алкоголь як на головного винуватця трагедії.

Психіатрична експертиза визнала винного осудним, тому наступні 7 років чоловік проведе у виправній колонії.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

9 років позбавлення волі: апеляційний суд залишив без змін вирок жительці Ніжинщини за вбивство співмешканця 15:41

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок, яким 45-річну жительку Ніжинського району визнано винною в умисному вбивстві свого співмешканця(ч. 1 ст. 115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини