Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 14:35:21

У березні громадськість розпочала реалізацію проектів

16.03.2019   09:20Агенцiя

Загалом цьогоріч шість конкурсних пропозицій п’яти інститутів громадянського суспільства реалізовуватимуться в рамках Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» за фінансової підтримки з обласного бюджету.

У березні розпочата підготовча роботу з виконання заходів п’яти проектів.

Серед них – два соціологічні дослідження, які ініціювала ГО «Чернігів Європейський» спільно з науковцями Чернігівського національного технологічного університету.

Проект «Домашнє насильство: соціологічний аналіз явища в Чернігівській області» розроблений з метою вивчення й оцінки ситуації гендерно-обумовленого домашнього насильства, відповідного реагування органів влади і громадськості, а також підготовки рекомендацій щодо припинення насильства у сфері сімейно-побутових відносин та запобігання цим негативним явищам.

Ще одна пропозиція «Чернігова Європейського» – «Соціологічне дослідження громадської думки з актуальних соціально-політичних проблем Чернігівської області».

«Розширення можливостей жінок у прийнятті рішень – успішна децентралізація влади» – проект ІГС «Спілка жінок Чернігівщини» спрямований на підвищення громадської активності жінок, розширення їх можливостей у прийнятті та реалізації владних рішень у період реформи децентралізації.

Провести оцінку ефективності використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ за 2016-2018 роки запропонувала ГО «Громадський центр «ЧАС».

Ще два проекти присвячені популяризації літератури і читання, підвищенню гуманітарної ролі книги. Так, Прилуцька міська організація професійної спілки працівників культури в рамках проекту «Поетична платформа «Світ жіночими очима» презентуватиме збірку молодої прилуцької поетеси Ніни Заболотної «Десь за дощами…». А у вересні ІГС «Центр «Апельсин» спільно з ніжинською літераторкою Тетяною Винник планує провести фестиваль «Літературні родинні читання «Словограй».

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression