Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 10:14:01

Патрульні презентували окуляри "Drunk Busters" ("п’яні окуляри")

16.03.2019   08:57Агенцiя

В рамках національної програми «Випив? За кермо не сідай» патрульні зустрілися зі студентами одного з факультетів Чернігівського національного технологічного університету та запропонували їм експеримент - подивитись на світ крізь так звані «п’яні окуляри» («Drunk Busters Goggles» - це спеціальні окуляри, які імітують вплив алкоголю на поведінку людини).


На початку зустрічі відбулася коротка лекція на тему проблеми п’яних водіїв, правопорушення вчинені п’яними водіями та їх наслідки. Потім студенти переглянули відеоролик про вплив алкоголю на організм людини і знову ж таки, які наслідки цього впливу безпосередньо для водія транспортного засобу.

Після цього поліцейські запропонували студентам приміряти «алкоокуляри» та пройти в них спеціальним килимком.

Приміряти окуляри зголосилося чимало студентів, втім успішно пройти випробування не вдалося нікому. Одягнувши пристрій, учасники тесту буквально одразу втрачали рівновагу, тож іти доводилося дуже повільно та обережно. Ще більше труднощів виникло під час письмової вправи (потрібно було написати коротке речення), адже «алкоокуляри» неабияк спотворюють зображення.

Насамкінець зустрічі патрульні закликали студентів бути відповідальними.
Кожен з учасників зустрічі зробив для себе свій висновок, але охоронці порядку щиро сподіваються, що ці висновки будуть правильними – кермо та алкоголь не сумісні речі.


Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

9 жовтня: цей день в Україні і світі

9 жовтня: цей день в Україні і світі 07:47

ДЕНЬ 1324 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1324 RUSSIAN AGRESSION

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини