Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 листопада, 05:25:46

Чернігівською місцевою прокуратурою повернуто 25 га земель, вартістю 1,5 млн. грн.

12.03.2019   08:35Агенцiя

Рішенням Чернігівського районного суду від 21.02.2019 задоволена заява заступника керівника Чернігівської місцевої прокуратура в інтересах держави в особі: Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області, про встановлення факту припинення права постійного користування земельною ділянкою землекористувачем, площею 25 га, розташованої на території Довжицької сільської ради Чернігівського району, наданої для ведення особистого селянського (фермерського) господарства.

Відповідно до державного акту землекористувачу надана у постійне користування земельна ділянка площею, 25,0 га на території Довжицької сільської ради для ведення селянського (фермерського) господарства.  Нормативна грошова оцінка вказаної земельної ділянки склала 1,5 млн. грн.

Землекористувач 05.05.2006 помер і вказана земельна ділянка замість того, щоб приносити прибуток, стояла бездоглядною та заростала чагарниками та деревами.

Саме невизначеність із суб'єктом права користування на земельну ділянку, що перебувала у користуванні попереднього користувача, який помер, виключала можливість належним чином здійснювати повноваження уповноваженого органу, яким є ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області, щодо розпорядження зазначеною земельною ділянкою.

З огляду на вищезазначене, суд вважав за необхідне заявлені вимоги прокурора задовольнити та повернути земельну ділянку вказаному державному органу.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.