Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 03:35:56

Патрульні розшукали авто, яке може бути причетним до наїзду на пішохода

11.03.2019   17:17Агенцiя

8 березня близько сьомої вечора екіпажі патрульної поліції отримали інформацію, що на вулиці Незалежності поблизу одного з магазинів кілька хвилин тому автомобіль Volkswagen з іноземними реєстраційними номерами збив пішохода та поїхав з місця ДТП.

Авто поїхало у напрямку центру міста.

Оскільки в повідомленні містилася детальна інформація щодо транспортного засобу, який може бути причетним до наїзду на людину, то за досить нетривалий час один із патрульних екіпажів на вулиці Доценка помітив розшукуване авто та зупинив його.

За кермом Volkswagen перебував 32-річний чернігівець. Вислухавши від поліцейських причину зупинки, чоловік одразу визнав факт дорожньо-транспортної пригоди, проте причини, з якої поїхав з місця, пояснити не зміг.

Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.


Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини