Триває прийом дитячих малюнків на конкурс творчості "Вода - колиска життя"
Весна - час пробудження різнокольорових фарб у природи та на вашому полотні. Тому до Всесвітнього дня води у Деснянському БУВР активно триває прийом дитячих малюнків на конкурс творчості – «Вода – колиска життя».
Ви ще не надіслали свої роботи? Тоді варто поспішати, адже часу залишилось зовсім не багато! Малюнки прийматимуться ще протягом тижня, до 18 березня!
До участі запрошуються учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у двох вікових категоріях:
І група – віком від 7 до 10 років;
ІІ група – віком від 11 до 14 років;
На конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.
Розмір роботи не має бути більшим за формат А-3.
На зворотному боці, або в додатку до неї, потрібно зазначити розбірливою українською мовою:
- назву роботи;
- прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;
- місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу батьків.
Фіналістів та переможців компетентне журі водогосподарників обиратиме у трьох номінаціях:
- «Що для мене вода?»;
- «Вода і живі організми»;
- «Вода – як стихія».
І найочікуваніше - на переможців чекатимуть приємні та незвичайні подарунки!
Звертаємо вашу увагу, що всі творчі роботи, надіслані на конкурс, не підлягають поверненню авторам. Управління залишає за собою право використовувати дані твори для публікації в інтернеті, виготовлення друкованої продукції, підготовки презентацій, виставок, транслювання на телебаченні тощо.
Приносьте або надсилайте оригінали малюнків за адресою: м. Чернігів, 14017, просп. Перемоги, 39 А. Детальна інформація за телефоном: 0939800093.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.