Протягом минулої доби під час пожеж загинуло 2 особи та 1 врятовано
7 березня о 06:45 до Служби порятунку "101" Носівського району надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Некрасова в с. Відрадне.
МНС
За викликом на місце події прибуло відділення 17 Державного пожежно-рятувального посту з м. Носівка. На час їх прибуття пожежа була ліквідована силами місцевих жителів. Нажаль, в одній з кімнат будинку виявлено тіло 82-річного господаря. Причино пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
Цього ж дня, о 23:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Промислова в смт Варва.
За викликом до місця події прибуло відділення 11 Державного пожежно-рятувального посту. На час їх прибуття в оселі спостерігалося щільне задимлення, а в одній з кімнат відбувалося горіння. Рятувальники в апаратах захисту органів дихання та зору увійшли до будинку та приступили до гасіння пожежі. Під час проведення розвідки, в одній з кімнат оселі вогнеборці знайшли 85-річну господарку, яка розгубившись не могла самостійно покинути помешкання. Рятувальники вивели її на свіже повітря та передали медичним працівникам. Під час подальшої розвідки, в цій же кімнаті вогнеборці виявили тіло 63-річного сина господарки. Нажаль, надихавшись продуктами горіння чоловік загинув. Рятувальники о 23:57 локалізували та о 01:50 остаточно ліквідували пожежу.
Внаслідок події вогнем знищено домашні речі, пошкоджено перекриття на площі 6 м. кв. Причиною пожежі стала необережність загиблого під час куріння.
УДСНС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.