Внаслідок необережності під час паління загинув 55-річний чоловік
5 березня о 01:12 до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир дев'ятиповерхового житлового будинку, що по вул. 1-ої Гвардійської Армії в обласному центі.

За викликом на місце події оперативно прибуло відділення 2-ої Державної пожежно-рятувальної частини у складі 6 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки.
Вогнеборці у апаратах захисту органів дихання та зору о 01:28 пожежу локалізували, а о 01:42 остаточно ліквідували.
Під час гасіння рятувальники виявили у помешканні тіло 55-річного господаря квартири без ознак життя.
За попередніми даними, ймовірною причиною виникнення пожежі послужила власна необережність чоловіка під час паління.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression