Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 08:53:02

Поліція відкрила ще одне провадження за фактом порушення виборчого законодавства

05.03.2019   07:50Агенцiя

Поліція за поданням прокуратури відкрила ще одне кримінальне провадження за фактом перешкоджання здійснення виборчого права, що мало місце 1 березня в Бахмачі.

Чергове порушення виборчого законодавства серед чиновників виявила Бахмацька місцева прокуратура під час моніторингу засобів масової інформації. У статті йдеться про те, що місцевий чиновник збирав особисті дані людей в наметі кандидата у президенти України. Дану інформацію Бахмацька місцева прокуратура надіслала для розслідування до поліції.

З огляду на те, що згаданий вище факт збору персональних даних посадовцем у наметі кандидата в президенти може перешкоджати вільному здійсненню виборчого права, поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 157 Кримінального кодексу України. Таке правопорушення карається обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.

Станом 4 березня поліція Чернігівської області отримала 99 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Триває розслідування восьми кримінальних проваджень.

За час виборчої кампанії було відкрито такі провадження:
    За фактом порушення порядку фінансування виборчої кампанії  в Чернігові (ч. 2 ст. 159-1 Кримінального кодексу України);
    Два провадження за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права у Прилуках та Коропському районі (ч.1 та ч.2 ст. 157 Кримінального кодексу України);
    Чотири провадження за фактом підкупу виборців у Чернігові, Козельці та Прилуках (ч. 1 ст. 160 Кримінального кодексу України).

За відсутністю ознак складу злочину закриті два провадження:
    За повідомленнями про перешкоджання журналістській діяльності в Чернігові (частина 1 статті 171 Кримінального кодексу України;
    За пошкодження білборду у Чернігові (частина 2 статті 157 Кримінального кодексу України).

Одне провадження за фактом підкупу виборців у Козельці (ч. 1 ст. 160 Кримінального кодексу України) передано за підслідністю до Києва. Дзвінок жителю райцентру з пропозицією отримання неправомірної вигоди надійшов саме звідти.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини