Шкільний квест від обласної бібліотеки для дітей
Рух, драйв, командний дух – саме такою атмосферою був насичений шкільний квест «Я обираю здоров’я: Секрети красивої фігури» в загальноосвітній школі № 27.

Цю надзвичайно динамічну й цікаву гру-пошук організували працівники Чернігівської обласної бібліотеки для дітей в рамках показового інтегрованого дослідницького проекту «Вплив рухової активності на здоров’я і статуру підлітків».
Команди-учасники (8-А, 9-А класи) з успіхом долали перешкоди й виконували завдання на станціях «Спортивна», «Корисна», «Розумна».
Нагородою для них стали задоволення від гри, призи й гарний настрій.
Така співпраця школи і бібліотеки розширює можливості нестандартного навчання школярів.
Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.