Атестація лісівників - від теорії до практики
Модернізація та нововведення – це поняття, які вже стали звичними для працівників ДП «Ніжинський лісгосп». Тож щорічну атестацію, яка зазвичай проходила у вигляді теоретичної перевірки знань, вирішили також провести у новому форматі.
Головний лісничий (Володимир Костирко), провідний інженер лісового господарства (Мирон Осадчук), лісничі та їхні помічники, а також майстри лісу зібралися не у актовій залі, а в лісі, де на практиці у режимі дискусії та «питання-відповідь» і провели перевірку знань спеціалістів.
Основна тема обговорення – якість відведення та проведення рубок формування і оздоровлення лісів відповідно до діючих нормативних актів ведення лісового господарства.
Новий вигляд атестації працівників одразу ж зарекомендував себе як дієвий, адже теоретичні знання були підкріплені практичним досвідом.
Дещо раніше була проведена також виїзна нарада за участю директора(Юрія Болоховця), головного лісничого(Володимира Костирка), головного інженера(Олександра Баргаміна), лісничих та ланок з відводів і таксації лісосік, на якій обговорили питання якості відведення рубок головного користування відповідно до діючих вимог.
ДП "Ніжинське лісове господарство"
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)