Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 01:49:00

Припинено діяльність "конвертаційного центру"

02.03.2019   11:43Агенцiя

У ході проведення досудового розслідування задокументовано діяльність «конвертаційного центру», до якого залучено понад 30 підприємств з ознаками фіктивності. Реквізити цих підприємств використовувалися для прикриття незаконної діяльності з реалізації будівельних матеріалів: піску, щебню.

Як результат, оформлення безтоварних операцій надавало можливість підприємствам реального сектору економіки формувати податковий кредит з ПДВ та ухилятися від сплати податків.

На підставі ухвал слідчого судді 27.02.2019 слідчими та процесуальними керівниками проведено обшуки у м. Києві та Київській області за місцем мешкання осіб, причетних до діяльності «конвертаційного центру», в індивідуальній банківській скринці, офісних приміщеннях та транспортних засобах, за результатами яких виявлено та вилучено печатки підприємств з ознаками фіктивності, мобільні телефони та мобільні термінали, комп’ютерна техніка, фінансово-господарські документи, чорнові записи, отримані незаконним шляхом готівкові кошти в сумі 150,8 тис грн.

Крім того, на виконання ухвал слідчого судді накладено арешти на грошові кошти у сумі 520 тис грн, що перебували на банківських рахунках підприємств з ознаками фіктивності, зупинено видаткові операції.

Накладено арешт на активи ФСПД – суми ліміту ПДВ в розмірі 421 тис грн на спеціальних рахунках електронного адміністрування ПДВ в Державній фіскальній службі України.
 
Наразі проводиться  комплекс слідчих  дій, спрямованих на встановлення  повного кола причетних осіб, з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності  та відшкодування завданих збитків.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини