Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 17:10:56

На Чернігівщині СБУ провела контрдиверсійні навчання

02.03.2019   09:20Агенцiя

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Чернігівській області провела контрдиверсійні навчання на одному з військових об’єктів регіону.

Тренування відбулись за участі представників СБУ, Збройних Сил України, Нацоліції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій та органів місцевого самоврядування.

За завданням навчань, які проходили в умовах максимально наближених до реальних, учасники відпрацювали комплекс заходів, що спрямовані на пошук і знешкодження «диверсантів» та безпілотних літальних апаратів.

Для нейтралізації умовних диверсантів залучені підрозділи виконали низку завдань із запобігання терористичним загрозам.

За підсумками тренувань Координаційна група проаналізувала ефективність сил і засобів з протидії проявам диверсій на військових об'єктах. Також організатори заходу окреслили питання, на які необхідно звернути увагу під час підготовки відповідних підрозділів силових структур.


Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини