У Чернігові нагороджували Народних героїв України
1 березня у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулась 29-та урочиста церемонія нагородження недержавним орденом "Народний Герой України".
Нагорода «Народний Герой України» існує з червня 2015-го року. За цей час недержавним орденом, створеним волонтерами, було удостоєно понад 350 осіб.
Він вручається громадянам України, а також громадянам іноземних держав, за видатні заслуги в обороні незалежності України і волонтерській допомозі Збройним Силам України. Подання на Героя може зробити будь-яка особа.
Орден виробляється зі срібла, що надходить від простих громадян. Остаточні рішення про нагородження приймаються після публічного обговорення кандидатів на сторінці проекту у Фейсбук.

Герої, які отримали нагороди у Чернігові:
1. Данило Дідік (посмертно) - 15-річний хлопець загинув під час теракту у Харкові;
2. Андрій Кривич, «Ділі» (посмертно) боєць-доброволець тактичної групи «Сапсан» ДУК «Правий Сектор»;
3. Максим Перепелиця (посмертно) військовослужбовець 95-ї окремої десантно-штурмової бригади;
4. Богдан Рехліцький, «Пірат», військовослужбовець 36-ї окремої бригади морської піхоти;
5. Валентин Цигульський, пілот вертольоту 16-ї бригади армійської авіації;
6. Віталій Олійник, «Запоріжжя», спецпризначенець;
7. Тенгрі, доброволець;
8. Максим Авраменко, «Богун», військовослужбовець 79-ї окремої десантно-штурмової бригади;
9. Тетяна Борисенко, «мама Таня», медик батальйону «Айдар» 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади;
10. Микола Жаренков, медик команди «Вітерець».
Олександр Штупун, Інформагентство Міноборони України (м. Чернігів)
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.