Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 16:31:42

В області минулого року видано більше 79 тисяч закордонних паспортів

01.03.2019   12:11Агенцiя

Це на 35% більше, ніж у 2017 році. Крім того, у 2018-му оформлено понад 32 тисячі ID-карток. Про це повідомила начальник управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець на прес-конференції за підсумками минулого року.


Очільниця УДМС в області зазначила, що роботу служби вдалося значно покращити завдяки відкриттю паспортного центру, де громадян обслуговують на сучасному європейському рівні:

— Перевагами центру стали 6 автоматизованих робочих місць для оформлення біометричних документів, велика площа для комфортного обслуговування (майже 160  квадратних метрів), термінал для швидкої оплати послуг, дитячий ігровий куточок. До того ж центр працює за принципом відкритого простору — технологія open space, приймає близько 300 громадян в день при повному навантаженні. Відтак, лише в управлінні минулоріч оформлено 14 509 паспортів громадянина України для виїзду закордон.

Серед досягнень минулого року Ксенія Лук’янець назвала запровадження єдиних правил надання адміністративних послуг, електронної черги, оплати послуги онлайн, формування заяви-анкети для отримання паспортних документів за допомогою QR-коду.

Ще однією новинкою стало впровадження біометричних посвідок на постійне та тимчасове проживання у формі карток з безконтактним електронним носієм. Такий механізм, на переконання профільних фахівців, значно спрощує аналіз міграційних процесів: створюється єдина база, де реєструються всі іноземці та особи без громадянства. До речі, на сьогодні в області офіційно проживає 7354 іноземних громадян, з яких 764 — тимчасово.

У даному напрямі робити налагоджено співпрацю з Управлінням освіти і науки ОДА та місцевими вишами, завдяки чому проводиться контроль та моніторинг перебування іноземних студентів, а також із центрами зайнятості, фіскальною службою та управлінням Держпраці.

Варто зазначити, що за надання адміністративних послуг населенню до місцевих бюджетів у 2018 році перераховано майже 31 мільйон гривень, що у півтора разу більше, ніж у 2017-му.

За словами Ксенії Лук’янець, цьогоріч пріоритетними завданнями міграційної служби і надалі залишаються підвищення рівня якості надання адміністративних послуг, розвиток електронних сервісів для громадян, оновлення матеріально-технічного та програмного забезпечення, удосконалення процесів стандартизації та уніфікації всіх процесів роботи.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини