У Чернігові запустили #ТОП_12
Нещодавно в соцмережах почали з’являтися фотографії відомих чернігівських місць з позначками #ТОП_12. Що це за ідея, навіщо вона і у що розвинеться далі – розповідає заступниця начальника Управління культури та туризму Чернігівської міської ради Катерина Литвин:
- Ідея - підвищувати впізнаваність міста через відомі пам’ятки, а також взагалі через будь-які об’єкти, які туристи запам’ятали з позитивного боку. Дванадцять – довільно вибране число, але ми звернули увагу, що саме воно в Чернігові повторюється в багатьох туристичних «родзинках» міста. Згадаймо, що тих же гармат на Валу саме дванадцять. Навіть дванадцять ресторанів і кафе (не враховуючи трьох пабів)) на відрізку від Валу до площі. Тому ми – а безпосередньо цим займається міський Туристично-інформаційний центр – будемо поступово формувати 12 ТОП-ів різної тематики по 12 об’єктів у кожному. Першим оприлюднюємо #ТОП_12 «Чернігів сакральний», а з понеділка буде з'являтися #ТОП_12 «Чернігів смачний». Також будуть – культурний, розважальний, мистецький, навчальний, історичний, дитячий, молодіжний…
Цим перелікам не обов’язково бути визначеними раз і назавжди. Туристично-інформаційний центр пропонує чернігівцям розглядати їх як думку, пропозицію. А далі всі бажаючі можуть приєднатися до обговорення, пропонувати якісь свої варіанти, наводити аргументи – все це буде братися до уваги. Адже кінцева мета – зробити туристичне обличчя міста якнайкращим, і вона є спільною, - додала Катерина Литвин.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14
Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.
Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34
27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.
157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12
157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.
У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41
Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.
Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09
27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.