Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 18:09:46

Покинуту недобудову "Дворянського зібрання" на Валу чекає демонтаж вже найближчим часом

28.02.2019   09:10Агенцiя

14 лютого прийняте рішення суду, яке зобов’язує власника покинутої недобудови «Дворянського зібрання» на території Валу демонтувати її. Коли це відбудеться - прокоментував заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако.

- Це надважливе місце для Чернігова. На Валу, який відвідували десятки тисяч туристів і містян, з цим покинутим будівництвом протягом 10 років коївся безлад. Це була ганьба для Чернігова, символ безгосподарності й проблема, яку просто не хотіли вирішувати. Але за справу, яка не вирішується роками і здається складною, все одно треба братися й довести її до кінця. Коли міський голова тільки почав працювати – він однією з перших поставив задачу вирішити проблему з «Дворянським зібранням».  Три роки в нас зайняло її вирішення. Так би мовити «інвестор» що намагався зробити? Він тягнув час і пробував перепродати комусь цей об’єкт у зв’язку з тим, що в нього немає коштів його добудовувати.  Але тепер останнє рішення суду, яке було прийняте 14 лютого, набрало законної сили. Воно може бути оскаржене, але саме оскарження не призупиняє дії рішення. Відповідно, як тільки ми отримаємо на руки документ суду – а це має статися вже днями – міська рада звернеться до виконавчої служби. Судові виконавці мають вимагати від будівельної компанії демонтувати за її рахунок ті будматеріали які там залишилися. Ми не виключаємо, що відповідачі можуть це затягувати. Але якщо ж власник відмовиться прибрати цеглу – це зробить місто. Я сподіваюся, що за квітень-травень-червень питання буде вже остаточно вирішене, - сказав він.

Як відомо, історія спорудження цієї будівлі розпочалася ще в 2004 році, коли на сесію міської ради винесли проект щодо будівництва готельного комплексу на руїнах колишнього Будинку дворянських зібрань, зруйнованого у Другу світову. Будівництвом мала займатися чернігівська фірма ТОВ «Айва», яку пов’язували з київською компанією-забудовником «Столиця».

Після 10 років у покинутому стані під  відкритим небом добудові конструкція вже не підлягає.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини