Обрано голову Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради
За підсумками проведеного засідання головою Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради обрано - Нежиборця Володимира Валентиновича, голову громадської організації «Ветерани Афганської війни та учасники бойових дій Прилуччини».
.jpg)
26 лютого відбулося перше засідання Громадської ради, у ході якого вирішені організаційні питання:
1. Про обрання голови Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.
2. Про обрання секретаря Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.
3. Про обрання заступників голови Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.
4. Про обговорення та схвалення Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради в новій редакції.
Розпочала засідання Александрова О.В. – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради.
За підсумками проведеного засідання головою Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради обрано - Нежиборця Володимира Валентиновича, голову громадської організації «Ветерани Афганської війни та учасники бойових дій Прилуччини».
Секретарем громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради обрано Александрову Олену Віталіївну, начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради.
Також обрано заступників голови Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради: Зінченко Марію Юріївну, голову Відокремленого підрозділу громадської організації «Молодіжний клуб Джура» та Цибенка Сергія Миколайовича, представника громадської організації «Право на захист».
Члени Громадської ради обговорили, унесли свої пропозиції та схвалили Положення Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.
У питанні «Різне» розглянули звернення Дорошенка Валерія Володимировича щодо виведення його із членів комісії із проведення конкурсного відбору на зайняття посад директора та медичного директора комунального некомерційного підприємства «Прилуцька міська дитяча лікарня».
Члени Громадської ради делегували до конкурсної комісії із проведення конкурсного відбору на зайняття посад директора та медичного директора комунального некомерційного підприємства «Прилуцька міська дитяча лікарня» Шевченко Ренату Віталіївну, представника громадської організації «Спортивно-бійцівський клуб В.Лічман.В».
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.