Один із с/г виробників області відшкодував бюджету 2,9 млн. грн. несплаченого ЄСВ
Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом прокуратури області, забезпечили відшкодування до бюджету майже 3 млн грн несплаченого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
У рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що службова особа одного із сільськогосподарських підприємств Чернігівщини, при нарахуванні заробітної плати працівникам ухилилась від сплати майже 3 млн. грн. ЄСВ.
Враховуючи, що завдяки вжитим у ході розслідування заходам, завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі, судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression