Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 07:28:13

Відбулося засідання Комісії з питань моніторингу довкілля Чернігівської області

26.02.2019   17:14Агенцiя

26 лютого у Департаменті екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА відбулося засідання Комісії з питань моніторингу довкілля Чернігівської області.


У зібранні взяли участь представники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції та Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, інші зацікавлені особи. Деснянське басейнове управління водних ресурсів представляла начальник управління Наталія Грудницька.

Наталія Миколаївна ознайомила присутніх з якісним станом поверхневих вод області у 2018 році та перспективами удосконалення моніторингових досліджень. У своїй доповіді вона зазначила, що спостереження за якістю поверхневих вод на Чернігівщині здійснювалося у 20 створах на 13 водних об’єктах, з них за рік було відібрано 196 проб, виконано 5144 вимірювань.

Згідно результатів даних аналізів екологічний стан поверхневих вод у порівнянні з минулими роками суттєво не змінився. Спостерігалось несуттєве перевищення показників по залізу загальному та марганцю, проте це явище є специфічною особливістю всіх річок області.

Інші учасники Комісії доповідали з таких питань: оцінка впливу на довкілля, як інструмент охорони навколишнього середовища; використання і збереження природних ресурсів області; стан дотримання вимог санітарного законодавства на підприємствах питного водопостачання та водовідведення в населених пунктах Чернігівщини.

По завершенню засідання буде складений протокол затверджених рішень Комісії, згідно яких присутні дійшли згоди посилити спільні зусилля в питаннях контролю екологічного стану довкілля регіону, налагодити інформаційну взаємодію суб’єктів моніторингу та піднімати нагальні екологічні питання обласного рівня на розгляд інших представників влади.


Деснянське басейнове управління водних ресурсів

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини