Португалець намагався дати хабар прикордоннику
В міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» на вантажному автомобілі «MERSEDES» на виїзд з України прибув 30-річний громадянин Португалії.
Під час проходження паспортного контролю іноземець надав для перевірки свій паспорт, в якому знаходились кошти в розмірі 900 гривень.
В ході встановлення обставин знаходження коштів у паспортному документі з’ясувалося, що іноземець, порушивши терміни перебування в Україні, таким чином намагався уникнути притягнення до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Іноземця було попереджено про кримінальну відповідальність за спробу дачі хабара.
Враховуючи те, що в діях іноземця присутні ознаки злочину передбаченого статтею 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», Кримінального Кодексу України про це були повідомлені співробітники Національної поліції, яким для проведення подальших слідчих дій і був переданий правопорушник.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.