Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 серпня, 22:46:50

На прохання Чернігівського міського голови квартири дітей-сиріт обладнали новими меблями та технікою

23.02.2019   08:55Агенцiя

Місяць тому Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь в урочистому врученні ордерів та ключів від нового житла дітям-сиротам. Того дня п’ятеро молодих людей отримали окремі однокімнатні квартири у новому житловому будинку, які були закуплені за кошти державної субвенції, а також за кошти бюджету міста.


Більше про це у матеріалі: У Чернігові ще п’ятеро дітей-сиріт отримали нове житло

Тоді, оглядаючи нові оселі, міський голова, зауважив, що було б дуже добре, як би ці квартири були хоча б мінімально облаштовані для проживання. І попросив інвестора допомогти молодим людям з необхідними меблями та технікою.

Вдячні господарі цих квартир надіслали світлини, де видно: інвестор будівництва Павло Климець відгукнувся на прохання міського голови та допоміг у придбанні меблів та деякої побутової техніки.

У результаті, маємо ще один приклад соціальної відповідальності бізнесу у місті, про що неодноразово наголошував Владислав Атрошенко.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чи буде враховано до сукупного доходу сім'ї при призначенні житлової субсидії грошова допомога «Пакунок школяра»? 11:38

Житлова субсидія обчислюється з урахуванням середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.

На Новгород-Сіверщині через атаку БпЛА без світла залишилися понад 50 населених пунктів

На Новгород-Сіверщині через атаку БпЛА без світла залишилися понад 50 населених пунктів 11:36

Внаслідок ворожої атаки без електропостачання опинилися 51 населений пункт Новгород-Сіверської громади.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:22

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Шахрайство з компенсацією за пошкоджене житло: перед судом постануть двоє зловмисників з Ніжинського району

Шахрайство з компенсацією за пошкоджене житло: перед судом постануть двоє зловмисників з Ніжинського району 11:21

Поліцейські завершили досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами шахрайського заволодіння бюджетними коштами, які були виділені двом мешканцям сіл у Ніжинському районі в рамках програми компенсації за зруйноване чи пошкоджене житло внаслідок бойових дій.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: ще чотири громади області – з новими партнерами 09:55

Меморандуми про співробітництво у межах третього етапу проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» підписали сьогодні чотири пари громад. Відтак партнером Городнянської громади стала Славутська з Хмельницької області, Менської – Житомирська, Сновської – Гребінківська з Полтавщини та Плисківської – Жванецька з Хмельниччини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини