Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 20:03:54

Двох викрадачів автомобіля "Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI" засуджено до позбавлення волі

22.02.2019   07:41Агенцiя

Прокурором доведено у суді вину двох зловмисників, які обвинувачувалися у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом за попередньою змовою групою осіб, поєднане з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя потерпілого).

Встановлено, що рухаючись автомобілем по автодорозі Сновськ – Березне, на відрізку шляху між с. В. Щимель та с. Кучинівка Сновського району, під час руху обвинувачені пошкодили ліве бокове дзеркало заднього виду автомобіля «Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI», який рухався у зустрічному напрямку.

Зупинившись, водії та їх пасажири вийшли з автомобілів. Між ними виник конфлікт, який супроводжувався погрозами застосування насилля щодо водія автомобіля «Mercedes». У ході сварки у обвинувачених виник умисел на заволодіння транспортним засобом.

У подальшому, один із зловмисників сів за кермо автомобіля «Mercedes»  і поїхав у невідомому для його власника напрямку.

Відтак, вироком колегії суддів Менського районного суду Чернігівської області одному із винуватців призначено 7 років позбавлення волі, іншому – 7 років 6 місяців.

Викрадений автомобіль знайдений та повернутий власнику.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини