Піротехніки ДСНС знищили 2 артилерійських снаряди часів минулих війн
18 лютого фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області знищили два артилерійських снаряди калібром 76 мм та 152 мм часів Другої світової війни.
17 лютого о 09:15 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що на відкритій території поблизу села Киселівка Чернігівського району місцеві жителі виявили артилерійський снаряд калібром 76 мм.
Того ж дня о 10:00 надійшло повідомлення про те, що в одному з приватних господарств у с. Халявин Чернігівського району під час розчистки та прибирання власної присадибної ділянки господар виявив металевий предмет, схожий за ознаками на боєприпас. Рятувальники ідентифікували небезпечну знахідку як артилерійський снаряд калібром 152 мм.
В обох випадках під час обстеження прилеглих територій піротехніки ДСНС інших боєприпасів не виявили. Вибухонебезпечні предмети спецавтомобілем були вивезені у визначені місця і о 12:10 та 15:10 знищені у встановленому порядку.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.