Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 18:18:57

Патрульні відсвяткували третю річницю створення управління патрульної поліції в Чернігівській області

20.02.2019   09:01Агенцiя

Три роки тому, 19 лютого 2016 року, в урочистій обстановці на площі біля Катерининської церкви 211 патрульних склали присягу на вірність українському народові.

В приміщенні Міського палацу культури відбулися урочистості присвячені третій річниці створення управління патрульної поліції в Чернігівській області. Начальник управління Андрій Думич від імені керівництва Департаменту патрульної поліції та себе особисто привітав особовий склад зі святом та вручив подяки найкращім співробітникам.

Також привітати та відзначити патрульних прийшли чернігівській міський голова Владислав Атрошенко, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Едуард Альохін, представники обласної ради, обласної державної адміністрації та прокуратури.

Пам’ятну відзнаку від начальника ГУ НП отримав і сам очільник патрульних поліцейських.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт, частину музичних та танцювальних номерів якого підготували самі ж патрульні та їхні діти.


Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.