Знову на кордоні вилучили марихуану
Протягом останніх днів практично щоденно спрацьовують службові собаки, які треновані на пошук наркотичних речовин.
В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», в ході огляду рейсового автобусу «Київ – Рига», під одним з пасажирських сидінь, знайшлися прикріплені на магніті пакетики з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору, попередньо марихуаною, та з порошкоподібною речовиною білого кольору, загальною вагою близько 5 грамів.
Завдяки чотирилапим помічникам прикордонникам вдалося достеменно встановити і власника пакетиків, а ним виявився один з пасажирів - 42-річний громадянин України.
Про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 305 «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів» Кримінального Кодексу України, повідомлено правоохоронні органи.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».