Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 09:06:34

Рятувальники вивільнили зі снігового замету шкільний автобус та легковий автомобіль

14.02.2019   08:33Агенцiя

13 лютого близько 8:10 до Служби порятунку "101" у Варвинському районі звернулися водії шкільного автобусу "ПАЗ" (прямував без дітей) та легкового автомобіля ВАЗ-2109 з проханням вивільнити їх транспортні засоби зі снігових заметів на автодорозі поблизу села Богдани.

Рятувальники 11-го Державного пожежно-рятувального посту УДСНС України у Чернігівській області пожежною автоцистерною підвищеної прохідності відбуксирували транспортні засоби з проблемної ділянки дороги.

До надання допомоги залучались 5 чоловік особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини