Надзичайні події в Чернігівській області
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 08 годину 5 серпня 2012 року
МНС
Пожежі
Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 1 настилу в лісі, 2 сухої трави та 1 інша.
1. Пожежа сухої трави м. Бахмач, вул. Тиницька Об 11 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,1 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Матеріального збитку не нанесено.
2. Пожежа настилу в лісі Семенівський р-н, біля м. Семенівка О 13 год. 50 хв. на території Радомського лісництва Семенівського Держлісгоспу (лісничий – Єрмоленко М.В.) сталася пожежа настилу в лісі на площі 0,12 га. Збитку не нанесено. Причина – встановлюється. Підрозділи МНС на гасіння не залучались.
3. Пожежа сміття м. Чернігів, вул. Войкова, біля буд. №45 О 15 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,003 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Матеріального збитку не нанесено.
4. Пожежа сухої трави Менський р-н, біля с. Дягова О 18 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,0006 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Матеріального збитку не нанесено.
Події на водних об’єктах:
04 серпня 2012 року о 02 год. 00 хв. біля с. Ладинка, Чернігівського району, в р. Десна місцевими жителями піднято на поверхню тіло гр. Фотієва П.Г., 1955 року народження, який мешкав за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка 33-а, кв. 6. Причина смерті встановлюється.
Інші повідомлення:
04 серпня 2012 року о 08 год. 45 хв. в м. Чернігові, по вул. Бєлова, 21, кв. 64, в квартирі гр. Булатого А.В., 1979 р.н., внаслідок пошкодження побутового термометру, стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХБз АРЧ АРЗ СП м. Чернігів проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть в кількості 5 г.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.