Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 23:48:01

Прокуратура домоглася відновлення порушених інтересів держави при використанні земель історико-культурного призначення

13.02.2019   08:50

За результатами вивчення стану законності використання земель цієї категорії встановлено факт порушення вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про охорону культурної спадщини» при передачі в користування фізичній особі земельної ділянки площею 0,0150 га у місті Чернігові для городництва.

З’ясовано, що на спірній земельній ділянці розташована пам’ятка археології місцевого значення Х-ХІІІ ст. перегороддя стародавнього міста Чернігова в комплексній охоронній зоні Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній».

Під час розгляду справи в суді порушення вимог законодавства усунуто, між сторонами укладено охоронний договір на пам’ятку культурної спадщини з метою збереження археологічної пам’ятки та додаткову угоду щодо збільшення розміру орендної плати.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини