У службі зайнятості вчать працювати реєстраторів
У рамках впровадження інституту кар’єрних радників 12 лютого Чернігівською обласною службою зайнятості розпочато цикл тренінгів щодо опанування функцій реєстратора.
Перший захід проведено для фахівців Чернігівського міського центру зайнятості, Ніжинської та Прилуцької міськрайонних філій, а також Бахмацької, Козелецької та Корюківської районних філій Чернігівського обласного центру зайнятості. Новому порядку обслуговування шукачів роботи присутніх вчила доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.
За її словами, тренінг спрямований на оволодіння навичками, які потрібні для виконання функцій реєстратора, та підвищення власної компетенції.
Тренер ознайомила присутніх з професійними функціями реєстратора. За допомогою вправ та демонстраційних рольових ігор учасники проаналізували конкретні робочі ситуації процесу реєстрації, відпрацювали навички встановлення та утримання контакту з клієнтом, дізналися як оптимізувати роботу реєстратора, уникати конфліктних ситуацій тощо.
Нагадаємо, з 1 січня 2019 року набув чинності новий Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, що вніс низку суттєвих змін в організацію діяльності служби зайнятості щодо надання послуг клієнтам. Тепер шукачі роботи, які завітають до центру зайнятості, спочатку зустрічаються з реєстратором. Його завдання - з’ясувати потреби людини, поінформувати про послуги, які надає служба зайнятості, зокрема й онлайн.
З метою якісного підбору підходящих вакансій та прискорення працевлаштування реєстратор запропонує скласти резюме, відвідати заходи служби зайнятості, проведе первинне профілювання - оцінку можливостей працевлаштування людини. Оскільки цей фахівець володіє повною інформацією про наявні вакансії, то він також проводить підбір підходящої роботи, узгоджує зустріч і направляє клієнта до роботодавця. А у разі неможливості направлення на працевлаштування призначає зустріч з кар’єрним радником. Далі саме цей фахівець опікуватиметься працевлаштуванням людини.
Валентина Федусь,
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: