Сина, який забив до смерті батька, взято під варту
Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 04 лютого 2019 року, близько 16 години, за адресою Прилуцький район, с. Рибці, між місцевим жителем та його батьком виникла сварка на гурті спільного розпиття спиртних напоїв, яка переросла в бійку в ході якої син, з метою спричинення тілесних ушкоджень своєму батьку, наніс останньому один удар скляною пляшкою з-під горілки в область голови потерпілого, після чого наніс численні удари ногами по тілу та кулаками по голові потерпілого, спричинивши останньому тілесні ушкодження у вигляді: здавлення головного мозку та закритої черепно-мозкової травми у формі субдуральної гематоми, які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння.
В результаті отриманих тілесних ушкоджень, потерпілого було госпіталізовано до відділення анестезіології та інтенсивної терапії Прилуцької ЦРЛ в комі 1-2 ст., де 07.02.2019 останній помер від отриманих тілесних ушкоджень.
Завдяки принципової позиції сторони обвинувачення, в сукупності зібрано доказів, правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 121 КК України та ухвалою Прилуцького міськрайонного суду від 08.02.2019 обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 діб.
Довідково:
Згідно ч.2 ст.121 КК України умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, - карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.