Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 23:56:52

Засідання виконавчого комітету Ніжинської міськради

09.02.2019   10:45Агенцiя

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням заступника міського голови Ігора Алєксєєнка.


У засіданні взяли участь радник міського голови Сергій Осадчий, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, сільський голова села Ніжинського Володимир Орел та ЗМІ. На порядок денний було подано1 проект рішення та 8 проектів подані у робочому порядку та Різне:

1. Про встановлення плати для батьків у закладах дошкільної освіти.
2. Про створення аукціонної комісії для продажу нежитлової будівлі, м. Ніжин, вул. Козача, 3.
3. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ніжинської міської ради Чернігівської області на 2019 рік.
4. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти у 2019 році за рахунок коштів міського бюджету.
5. Про доповнення додатків 1, 2, 4 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 30.08.2018р.№ 278 «Про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти міського бюджету у 2018-2019н.р.».
6. Про створення прийомної сім’ї та влаштування дитини.
7. Про розгляд матеріалів опікунської ради.
8. Про продовження строку перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя
9. Про затвердження списків осіб, які перебувають на квартирному обліку Спеціалізованого авіаційного загону, розподіл житла, внесення змін до квартоблікових справ та затвердження рішень.

На затвердження виконавчого комітету був поданий проект рішення «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році за рахунок коштів міського бюджету». Даний проект стає основою для організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, які харчуються за кошти міського бюджету. Станом на 07.02.2019 року за кошти міського бюджету будуть харчуватися: 75 учнів 1-11 класів із числа дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; 319 учнів 1-11 класів  із малозабезпечених сімей; 15 учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; 27 учнів 1-11 класів, які прибули до м. Ніжина з Донецької та Луганської областей, де проводиться антитерористична операція (ООС); 281 учнів 1-11 класів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (ООС) та дітей загиблих батьків під час бойових дій; 7 учнів з числа дітей загиблих учасників антитерористичної операції (ООС) (перші та другі гарячі сніданки). Всього 724 учня. З них 284 - учні 1-4 класів (13 дітей сиріт та під опікою, 115 дітей із малозабезпечених родин, 14 дітей  із родин, які прибули до м. Ніжина з Донецької та Луганської областей, 13 дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються  в інклюзивних класах, 125 дітей учасників антитерористичної операції(ООС), 4 дітей загиблих учасників АТО (ООС)). Для 2830 учнів 1-4 класів харчування за кошти міського бюджету буде організовано за 70% від вартості за сніданку (11,9 грн.).

Завдяки прийняттю рішення «Про створення прийомної сім’ї та влаштування дитини» в місті Ніжині створено ще одну прийомну сім’ю. В місті функціонує 13 прийомних сімей. Також був підтриманий проект «Про продовження строку перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя». На території України існує 27 патронатних сімей, з них 4 у Чернігівській області та 1 у Ніжині.

Головуючий зазначив, що в місті всі діти, з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування охоплені сімейними формами виховання.

У «Різному» члени  виконавчого комітету розглядали стан виконання доручень та листи-звернення. А саме: стан виконання доручення щодо реалізації функцій робочого органу з організації роботи конкурсного комітету щодо розгляду конкурсних пропозицій та визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування; стан виконання доручення щодо організації проведення «живого ланцюга єдності» від парку ім. Т.Шевченка до площі Івана Франка  о 14.00 год. 22.01.2019р.; стан виконання доручення щодо вивчення питання можливості підняття прапора військово-морських сил України в знак підтримки полонених українських моряків та надання пропозиції; розгляд листа департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної адміністрації щодо розміщення нових виробничих потужностей; розгляд листа Ніжинської сільської ради щодо можливості підписання угоди з КП «ВУКГ» про утилізацію сміття від громади сіл Ніжинське та Кропивне; стан виконання доручення щодо надання інформації про формулу розрахунку освітньої субвенції міст обласного підпорядкування; про розгляд листа сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Дружба-Нова» щодо згоди на проведення поточного ремонту дороги по вул. Воздвиженській від будинку 183 та по вул. Польовій до вул. Космонавтів за кошти підприємства.

Одним з яких було звернення сільського голови села Ніжинського Володимира Орла щодо вивезення сміття. Під час обговорення даної пропозиції начальник КП ВУКГ Владислав Корман зауважив, що у підприємства є технічна можливість вивозити сміття на полігон. Це близько 40 тон на рік, що не буде становити екологічної загрози для міста і дасть можливість уникнути стихійних сміттєзвалищ навколо Ніжина. Члени комісії вирішили дозволити Ніжинській сільській раді укласти договір в термін до кінця бюджетного року з КП ВУКГ на утилізацію сміття.

Всі подані проекти рішень на засідання виконавчого комітету були детально обговорені та прийняті.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 11 нових випадків COVID-19

Виявлено 11 нових випадків COVID-19 17:49

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 червня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19.

МОЗ: В Україні встановили нові карантинні норми

МОЗ: В Україні встановили нові карантинні норми 15:56

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки.

Важкоатлетка Яна Стеніна (Назаренко) із Чернігівщини - чемпіонка України у ривку та у двоборстві

Важкоатлетка Яна Стеніна (Назаренко) із Чернігівщини - чемпіонка України у ривку та у двоборстві 14:07

З 7 по 12 червня в Хмельницькому відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Майже 7 тисяч мешканців Чернігівської області повністю імунізовані

Майже 7 тисяч мешканців Чернігівської області повністю імунізовані 14:03

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко повідомила, що в області другою дозою вакцини проти ковіду вакциновано майже 7 тисяч осіб. Загалом же на сьогодні щеплено першою та другою дозою 44 558 людей.

Прилуки: позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: позачергове засідання виконавчого комітету 13:57

15 червня міський голова Ольга Попенко провела позачергове засідання виконавчого комітету в ході якого розглядались два питання порядку денного.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини