До Всесвітнього дня води стартує конкурс дитячої творчості – "Вода – колиска життя"
Нічого у світі не може існувати без води. Вода – найцінніший ресурс планети, найдорожчий скарб та найнебезпечніша стихія. Про її значення та цінність мають пам’ятати всі: і дорослі і малі. Тому з метою виховання бережливого, ощадливого та шанобливого ставлення до водних ресурсів області Деснянське басейнове управління водних ресурсів оголошує конкурс дитячих малюнків «Вода – колиска життя».
До участі запрошуються учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у двох вікових категоріях:
І група – віком від 7 до 10 років;
ІІ група – віком від 11 до 14 років;
На конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.
Розмір роботи не має бути більшим за формат А-3. На зворотному боці, або в додатку до неї, потрібно зазначити розбірливою українською мовою:
• назву роботи;
• прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;
• місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу.
Фіналістів та переможців, котрі отримають заохочувальні подарунки, компетентне журі водогосподарників обиратиме у трьох номінаціях:
• «Що для мене вода?»;
• «Вода і живі організми»;
• «Вода – як стихія».
Звертаємо вашу увагу, що всі творчі роботи, надіслані на конкурс, не підлягають поверненню авторам. Управління залишає за собою право використовувати дані малюнки для публікації в інтернеті, виготовлення друкованої продукції, підготовки презентацій, виставок, транслювання на телебаченні тощо.
Приносьте або надсилайте оригінали малюнків до 18 березня за адресою: м. Чернігів, 14017, просп. Перемоги, 39 А. Детальна інформація за телефоном: 0939800093.
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та діловодства Деснянського БУВР
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.