Консультативна місія ЄС поділилася досвідом з чернігівськими правоохоронцями
У Чернігові завершився триденний тренінг для слідчих та прокурорів. Експерти Консультативної місії ЄС в Україні вчили правоохоронців удосконалювати та підтримувати кримінальні розслідування.

В навчанні взяли участь по 15 прокурорів та слідчих. Вони підвищували свою професійну майстерність в галузі аналітики, техніки проведення допиту, досліджували чинники, що впливають на успішність розслідування проваджень, пов’язаних з організованою злочинністю та відмиванням коштів, також приділили увагу кіберзлочинам і міжнародному співробітництву.
Правоохоронці відзначили, що спільні навчання для поліцейських та прокурорів дуже важливі, адже суттєво впливають на успішність розгляду справ у суді.
Так, слідчий Анна Березинська відзначила: «Іноземні доповідачі - представники поліції та прокуратури низки країн чітко показали нам напрямок, в якому ми повинні рухатися, та яку програму дій слід втілити в життя, щоб досягти європейських стандартів проведення досудового розслідування. Колеги з Європи підтвердили, що вже зроблені кроки на шляху реформування правоохоронної системи в Україні наблизили нас до мети. Це спілкування було надзвичайно корисним для нас».
Тренінг проводився з 5 по 7 лютого в адмінбудівлі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області. Після завершення тренінгу всі учасники отримали відповідні сертифікати.
Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС в Україні) й надалі продовжує реалізацію проекту «Підвищення ефективності та дієвості функцій кримінальних розслідувань» в межах програми КМЄС «Операційна підтримка в наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України.
Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.